Chci dát dar

Děkujeme za vaše rozhodnutí stát se filantropem.

Máte hned několik možností, jak nás podpořit.

První z nich je jednoduchá. Své online nákupy řešte přes portál givt.cz. E-shop za váš nákup finančně podpoří vámi vybranou neziskovku.                 Navíc nezaplatíte nic!

Druhou možností je vybrat si jeden z našich tří projektů, které jsou popsány v rámečcích dole.                                                                                           Vyplňte údaje pro darovací smlouvu (po kliku na „Podpořit“) a my se vám ozveme s podklady k platbě.

Nejjednodušší možnost: Pošlete jakoukoliv finanční částku na náš bankovní účet: 28 00 45 22 23 / 20 10. Do poznámky prosíme uveďte své telefonní číslo, abychom se mohli ozvat s darovací smlouvou.

A nebo se chcete stát pravidelným přispěvovatelem? Znát celý příběh projektu a jeho posun k cíli? Pak nás podpořte přes sociální síť BREEGY.cz (https://breegy.cz/dobrocinne-organizace/archa-borovany)

Takto jednoduché to je!                                                             Děkujeme, že pomáháte s námi a přejeme vše dobré. Tým pečovatelské služby Archa.

givt-léto-2017-A2
appicon - purple2

Na provoz pečovatelské služby Archa

Váš finanční dar využijeme na provoz pečovatelské služby.  Jakoukoliv částku můžete posílat na transparentní účet 2402460519/2010. Nebo přes QR kód. Děkujeme. Co váš dar ovlivní? A) umožní další fungování pečovatelské služby B) podpoří více než 160 klientů, kteří službu využívají a oni tak mohou zůstat ve svých domovech i přes určitou ztrátu soběstačnosti C) podpoří rodiny, které pečují o své blízké, tak aby si při zastoupení službou odpočinuli a mohli nabrat druhý dech D) podpoří soudržnost mezigeneračního soužití, komunity na vsích a osadách, kam pravidelně jezdíme       
5 900 Kč donated

Staňte se dobrodruhem naší putovní výstavy – MÍSTA DOMA

Pojďte s námi ukázat světu MÍSTA, kam se dostane málokdo. MÍSTA, kde není přelidněno. MÍSTA tichá, stinná. MÍSTA, kde se čas od času objeví paprsek slunce. Pomozte nám ukázat a proslunit tak, co nejvíce MÍST. MÍSTA budou na putovní výstavě, kterou uspořádáme během roku 2023 v obcích, kde působíme a jeho okolí. Potřebujeme Vaši pomoc. Pomoc dobrodruha, cestovatele, který chce vidět právě to, co je skryto. Finanční dar na tisk fotografií z MÍST můžete zaslat na náš bankovní účet s č. 28 00 45 22 23/2010. Do zprávy pro příjemce napište vaše telefonní číslo. Ozvěme se vám kvůli potvrzení o daru. Děkujeme.
33.2%
Vybráno: 26 588 Kč
Cíl: 80 000 Kč

Dostupní v každé vsi aneb auto pro pečovatelku

Velkým tématem je kvalita života - s tím spojené trávení volného času a udržení soběstačnosti. Vaše podpora pomůže pořídit automobil pro pečovatelku a trenérku paměti, která dojíždí za klienty v regionu a organizuje volnočasovou aktivitu – mozkový jogging a trénink paměti. Díky spolehlivému vozu (v současné době nám slouží 18-ti letý veterán) se dostaneme k těm, kteří se nemohou zúčastnit programů klubů seniorů a jiných aktivit. Libovolnou částku zašlete na náš bankovní účet s č. 28 00 45 22 23/2010. Do zprávy pro příjemce napište vaše telefonní číslo. Ozvěme se vám kvůli potvrzení o daru. Děkujeme.
19.9%
Vybráno: 46 700 Kč
Cíl: 234 493 Kč

Dárci a podporovatelé, kterým děkujeme

V pomoci druhým nám v roce 2022 pomáhali naši dárci:

akce sv. Martin                                       Paní Jana Janečková

firma NEMA, spol. s. r. o.                      Paní Alena Košťálová

Pan Jan Bledý                                          Paní Jana Machutková

Paní Miroslava Poláková                       Pan Vladimír Plachý

Paní Jaroslava Stehlíková                      Paní Alena Sazmová

firma LB Cemix, s. r. o.                          Paní Marta Srncová

Paní Anna Březinová                             Paní Edita Strusková

Pan Ing. Radim Dvořák – MARIN         Pan Pavel Kubát

Paní Ing. Kateřina Dvořáková

Děkujeme všem za podporu a přízeň.