Chci dát dar

Děkujeme za vaše rozhodnutí stát se filantropem.

Máte hned několik možností, jak nás podpořit.

První z nich je jednoduchá. Své online nákupy řešte přes portál givt.cz. E-shop za váš nákup finančně podpoří vámi vybranou neziskovku.                 Navíc nezaplatíte nic!

Druhou možností je vybrat si jeden z našich tří projektů, které jsou popsány v rámečcích dole.                                                                                           Vyplňte údaje pro darovací smlouvu (po kliku na „Podpořit“) a my se vám ozveme s podklady k platbě.

Nejjednodušší možnost: Pošlete jakoukoliv finanční částku na náš bankovní účet: 28 00 45 22 23 / 20 10. Do poznámky prosíme uveďte své telefonní číslo, abychom se mohli ozvat s darovací smlouvou.

A nebo se chcete stát pravidelným přispěvovatelem? Znát celý příběh projektu a jeho posun k cíli? Pak nás podpořte přes sociální síť BREEGY.cz (https://breegy.cz/dobrocinne-organizace/archa-borovany)

Takto jednoduché to je!                                                             Děkujeme, že pomáháte s námi a přejeme vše dobré. Tým pečovatelské služby Archa.

givt-léto-2017-A2
appicon - purple2

Dostupní v každé vsi aneb auto pro pečovatelku

Velkým tématem je kvalita života - s tím spojené trávení volného času a udržení soběstačnosti. Vaše podpora pomůže pořídit automobil pro pečovatelku a trenérku paměti, která dojíždí za klienty v regionu a organizuje volnočasovou aktivitu – mozkový jogging a trénink paměti. Díky spolehlivému vozu (v současné době nám slouží 18-ti letý veterán) se dostaneme k těm, kteří se nemohou zúčastnit programů klubů seniorů a jiných aktivit. Libovolnou částku zašlete na náš bankovní účet s č. 28 00 45 22 23/2010. Do zprávy pro příjemce napište vaše telefonní číslo. Ozvěme se vám kvůli potvrzení o daru. Děkujeme.
18.6%
Vybráno: 18 600 Kč
Cíl: 100 000 Kč

Pošli pečovatelky dobít baterky.

Naše práce je nezastupitelná - pečujeme o lidi, kteří už nejsou plně soběstační. Proto i v karanténě plně fungujeme. Pečovatelky se střídají ve směnách, pak spěchají domů (většina za školou povinnými dětmi). Již dnes pociťujeme vyčerpání. Teď s tím nemůžeme nic dělat, ale až nouzový stav pomine, rádi bychom pečovatelky poslali na relax k rehabilitování svých vlastních sil. Pošlete je tam s námi. Vybíráme na wellnes prodloužený víkend pro každou z nich. Libovolnou částku zašlete na náš bankovní účet s č. 28 00 45 22 23/2010. Do zprávy pro příjemce napište vaše telefonní číslo. Ozvěme se vám kvůli potvrzení o daru. Děkujeme.
96.5%
Vybráno: 69 500 Kč
Cíl: 72 000 Kč

Terénní zdravotní sestra

Terénní zdravotní sestra pravidelně dochází na preventivní návštěvy k seniorům a osobám se zdravotním postižením v domech s pečovatelskou službou Borovany a Jílovice. Zdravotní sestra měří krevní tlak, krevní cukr a informuje o zdravém životním stylu. Aktivita je hojně navštěvována. Finanční dar použijeme na zdravotnický materiál jako jsou pásky do glukometru, dezinfekce, náplasti atd. Libovolnou částku zašlete na náš bankovní účet s č. 28 00 45 22 23/2010. Do zprávy pro příjemce napište vaše telefonní číslo. Ozvěme se vám kvůli potvrzení o daru. Děkujeme.
40%
Vybráno: 2 000 Kč
Cíl: 5 000 Kč

Dárci a podporovatelé, kterým děkujeme

V pomoci druhým nám v roce 2021 pomáhali naši dárci:

Pan František Šotola                                      Paní Alena Seberová

Paní Jana Beránková                                     Paní Miroslava Koblihová

Paní Jaroslava Stehlíková                             Paní Jana Šmiříková

manželé Malíkovi                                          Paní Edita Strusková

Pan Jan Bledý                                                 Paní Michaela Štěpková

manželé Candrovi                                         Paní Iva Kanděrová

manželé Slívovi                                              Paní Helena Stropnická

manželé Wegenkettlovi                                Paní Alena Košťálová

MDDr. Robert Kneck                                     Pan Václav Ondok

Paní Ivana Matějková                                   Paní Veronika Klinková

Paní Tereza Umlaufová                                Paní Irena Hanková

Paní Martina Ježková                                    Paní Hana Káplová

Pan Petr Bouchal                                           Paní Petra Holá

Paní Renáta Bendová                                   Paní Hana Kubíčková

Paní Jana Reitmeierová

Děkujeme všem za podporu a přízeň.