Chci dát dar

Děkujeme za vaše rozhodnutí stát se filantropem.

Máte hned několik možností, jak nás podpořit.

První z nich je jednoduchá. Své online nákupy řešte přes portál givt.cz. E-shop za váš nákup finančně podpoří vámi vybranou neziskovku.                 Navíc nezaplatíte nic!

Druhou možností je vybrat si jeden z našich tří projektů, které jsou popsány v rámečcích dole.                                                                                           Vyplňte údaje pro darovací smlouvu (po kliku na „Podpořit“) a my se vám ozveme s podklady k platbě.

Nejjednodušší možnost: Pošlete jakoukoliv finanční částku na náš bankovní účet: 28 00 45 22 23 / 20 10. Do poznámky prosíme uveďte své telefonní číslo, abychom se mohli ozvat s darovací smlouvou.

A nebo se chcete stát pravidelným přispěvovatelem? Znát celý příběh projektu a jeho posun k cíli? Pak nás podpořte přes sociální síť BREEGY.cz (https://breegy.cz/dobrocinne-organizace/archa-borovany)

Takto jednoduché to je!                                                             Děkujeme, že pomáháte s námi a přejeme vše dobré. Tým pečovatelské služby Archa.

givt-léto-2017-A2
appicon - purple2

Buďte naším větrem

Podpořte seniory zůstávat co nejdéle doma. 🙂 Váš finanční dar použijeme na provoz organizace. Jakoukoliv částku můžete poukazovat na náš bankovní účet č. 28 00 45 22 23/2010. Do zprávy pro příjemce prosíme, napište vaše telefonní číslo. Ozveme se vám kvůli potvrzení o daru. Děkujeme.
0%
Vybráno: 0 Kč
Cíl: 10 000 Kč

Staňte se dobrodruhem naší putovní výstavy – MÍSTA DOMA

Pojďte s námi ukázat světu MÍSTA, kam se dostane málokdo. MÍSTA, kde není přelidněno. MÍSTA tichá, stinná. MÍSTA, kde se čas od času objeví paprsek slunce. Pomozte nám ukázat a proslunit tak, co nejvíce MÍST. MÍSTA budou na putovní výstavě, kterou uspořádáme během roku 2023 v obcích, kde působíme a jeho okolí. Potřebujeme Vaši pomoc. Pomoc dobrodruha, cestovatele, který chce vidět právě to, co je skryto. Finanční dar na tisk fotografií z MÍST můžete zaslat na náš bankovní účet s č. 28 00 45 22 23/2010. Do zprávy pro příjemce napište vaše telefonní číslo. Ozvěme se vám kvůli potvrzení o daru. Děkujeme.
63.4%
Vybráno: 15 850 Kč
Cíl: 25 000 Kč

Dostupní v každé vsi aneb auto pro pečovatelku

Velkým tématem je kvalita života - s tím spojené trávení volného času a udržení soběstačnosti. Vaše podpora pomůže pořídit automobil pro pečovatelku a trenérku paměti, která dojíždí za klienty v regionu a organizuje volnočasovou aktivitu – mozkový jogging a trénink paměti. Díky spolehlivému vozu (v současné době nám slouží 18-ti letý veterán) se dostaneme k těm, kteří se nemohou zúčastnit programů klubů seniorů a jiných aktivit. Libovolnou částku zašlete na náš bankovní účet s č. 28 00 45 22 23/2010. Do zprávy pro příjemce napište vaše telefonní číslo. Ozvěme se vám kvůli potvrzení o daru. Děkujeme.
21.1%
Vybráno: 21 100 Kč
Cíl: 100 000 Kč

Dárci a podporovatelé, kterým děkujeme

V pomoci druhým nám v roce 2021 pomáhali naši dárci:

Pan František Šotola                                      Paní Alena Seberová

Paní Jana Beránková                                     Paní Miroslava Koblihová

Paní Jaroslava Stehlíková                             Paní Jana Šmiříková

manželé Malíkovi                                          Paní Edita Strusková

Pan Jan Bledý                                                 Paní Michaela Štěpková

manželé Candrovi                                         Paní Iva Kanděrová

manželé Slívovi                                              Paní Helena Stropnická

manželé Wegenkettlovi                                Paní Alena Košťálová

MDDr. Robert Kneck                                     Pan Václav Ondok

Paní Ivana Matějková                                   Paní Veronika Klinková

Paní Tereza Umlaufová                                Paní Irena Hanková

Paní Martina Ježková                                    Paní Hana Káplová

Pan Petr Bouchal                                           Paní Petra Holá

Paní Renáta Bendová                                   Paní Hana Kubíčková

Paní Jana Reitmeierová

Děkujeme všem za podporu a přízeň.