Chci dát dar

Jako nezisková organizace jsme závislí na vícezdrojovém financování. Úhrady od uživatelů pokryjí přibližně třetinu nákladů. Dotace z veřejných zdrojů (MPSV ČR, Krajského úřadu, Úřadu práce anebo Ministerstva pro místní rozvoj a Evropských fondů) se podílí na zhruba šedesáti procentech. Zbylých deset procent příjmů (asi 300 tisíc korun) hledáme u soukromých dárců.

Máme tři konkrétní projekty, na které můžete svým darem přispět. Děkujeme.

Nový pomocník týmu

Znáte známé pořekadlo: "Čistota půl zdraví"? My ano, proto dbáme na čistotu naší kanceláře, ale i čistotu našich vozů. Rádi bychom, zjednodušili mycí proces a pořídili myčku na podlahy a aku vysavač. Pomozte nám pokrýt náklady. Děkujeme
38.8%
Vybráno: 3 100 Kč
Cíl: 8 000 Kč

Pošli pečovatelky dobít baterky.

Naše práce je nezastupitelná - pečujeme o lidi, kteří už nejsou plně soběstační. Proto i v karanténě plně fungujeme. Pečovatelky se střídají ve směnách, pak spěchají domů (většina za školou povinnými dětmi). Již dnes pociťujeme vyčerpání. Teď s tím nemůžeme nic dělat, ale až nouzový stav pomine, rádi bychom pečovatelky poslali na relax k rehabilitování svých vlastních sil. Pošlete je tam s námi. Vybíráme na wellnes prodloužený víkend pro každou z nich.
53.8%
Vybráno: 38 700 Kč
Cíl: 72 000 Kč

Terénní zdravotní sestra

Terénní zdravotní sestra pravidelně dochází na preventivní návštěvy k seniorům a osobám se zdravotním postižením v domech s pečovatelskou službou Borovany a Jílovice. Zdravotní sestra měří krevní tlak, krevní cukr a informuje o zdravém životním stylu. Aktivita je hojně navštěvována. Finanční dar použijeme na zdravotnický materiál jako jsou pásky do glukometru, dezinfekce, náplasti atd.
20%
Vybráno: 1 000 Kč
Cíl: 5 000 Kč

Dárci a podporovatelé, kterým děkujeme

V pomoci druhým nám v roce 2020 pomáhali naši dárci:

Pan Petr Valent

dm drogerie markt s. r. o.

CZECH REKLAMA s. r. o.

Paní Marie Malíková

Sbor dobrovolných hasišů, Lhota, Petrovice, Mladošovice

Manželé Jiřina a Julius Blahovi

Pan Jan Loukotka

Paní Jaroslava Staňková

LIPOZOM,  s. r. o.

Paní Tereza Nováková

Paní Alena Košťálová

Pan Jaroslav Černý

Paní Libuše Soukupová

Paní Marie Chytilová

Děkujeme všem za podporu a přízeň.