Chci dát dar

Děkujeme za vaše rozhodnutí stát se filantropem.

Máte hned několik možností, jak nás podpořit.

První z nich je jednoduchá. Své online nákupy řešte přes portál givt.cz. E-shop za váš nákup finančně podpoří vámi vybranou neziskovku.                 Navíc nezaplatíte nic!

Druhou možností je vybrat si jeden z našich tří projektů, které jsou popsány v rámečcích dole.                                                                                           Vyplňte údaje pro darovací smlouvu (po kliku na „Podpořit“) a my se vám ozveme s podklady k platbě.

Nejjednodušší možnost: Pošlete jakoukoliv finanční částku na náš transparentní  účet: 24 02 46 05 19 / 2010. Do poznámky prosíme uveďte své telefonní číslo, abychom se mohli ozvat ohledně potvrzení o daru, který si pak můžete odečíst z daně.

 

Takto jednoduché to je!                                                             Děkujeme, že pomáháte s námi a přejeme vše dobré. Tým pečovatelské služby Archa.

givt-léto-2017-A2

Na provoz pečovatelské služby Archa

Archa pluje již jedenáctým rokem. Poté co jsme malý vor pro pár pasažérů postupně a poctivě budovali, je z ní parník, který pojme bezmála 200 lidí, kteří potřebují podpořit - svézt, doprovodit. Někdy i na své poslední cestě. Naše poslání, cíl i podporu dělají konkrétní lidé. Pečovatelky. Váš finanční dar využijeme na provoz pečovatelské služby (dofinancování mzdy pečovatelek, PHM aj.) Jakoukoliv částku můžete posílat na transparentní účet 2402460519/2010.  Nebo přes QR kód. Pro vystavení potvrzení o daru, prosím volejte na číslo 777 62 72 79. Děkujeme.       
91 748 Kč vybráno

Staňte se dobrodruhem naší putovní výstavy – MÍSTA DOMA

Pomozte nám ukázat výstavu fotografií z domácí péče MÍSTA DOMA. V roce 2024 bude výstava  v netradičních prostorách jako je Poslanecká sněmovna PČR, Jihočeský kraj nebo Český rozhlas České Budějovice. Náklady spojené s instalací výstavy, drobné pohoštění, propagace aj. vycházejí na přibližně 60 tisíc korun. Finanční dar můžete zaslat na náš bankovní účet s č. 28 00 45 22 23/2010. Do zprávy pro příjemce napište vaše telefonní číslo. Ozvěme se vám kvůli potvrzení o daru. Děkujeme.  
30.6%
Vybráno: 18 330 Kč
Cíl: 60 000 Kč

Dostupní v každé vsi aneb auto pro pečovatelku

Velkým tématem je kvalita života - s tím spojené trávení volného času a udržení soběstačnosti. Vaše podpora pomůže pořídit automobil pro pečovatelku a trenérku paměti, která dojíždí za klienty v regionu a organizuje volnočasovou aktivitu – mozkový jogging a trénink paměti. Díky spolehlivému vozu (v současné době nám slouží 18-ti letý veterán) se dostaneme k těm, kteří se nemohou zúčastnit programů klubů seniorů a jiných aktivit. Libovolnou částku zašlete na náš bankovní účet s č. 28 00 45 22 23 / 2010. Do zprávy pro příjemce napište vaše telefonní číslo. Ozvěme se vám kvůli potvrzení o daru. Děkujeme.
21%
Vybráno: 49 341 Kč
Cíl: 234 493 Kč

Dárci a podporovatelé, kterým děkujeme

V pomoci druhým nám v roce 2023 pomáhali naši dárci:

Jednota, spotřební družstvo České Budějovice                Pan Procházka

farnost Suchdol nad Lužnicí                                                Pan Prachař

Paní Šnokhausová                                                                Paní Řehořová

Paní Poláková                                                                        Paní Březinová

Paní Sergejevová                                                                   Paní Fousová

Paní Fraňková                                                                        Paní Košťálová

Pan Čermák                                                                            Paní Pustějová

Děkujeme všem za podporu a přízeň.