Náš tým

klimova

Alice Klímová

Pečovatelka

V Arše 6 let

Pracuji se skvělým kapitánem a jeho spolehlivým týmem plavčíků. Společně pomáháme lidem, kteří si už jen ztěžka dovedou pomoci sami. Naše práce je poslání. Každý úsměv a vstřícné gesto je nám odměnou.

turkova

Denisa Turková

Pečovatelka

2,5 roku u Archy

Do Archy jsem nastoupila jako pečovatelka, která se stará o tělo i duši klienta. Snažím se v rámci svých možností, abych pomohla klientům se vším, co potřebují a aby mohli zůstat ve svém známém prostředí a nemuseli do domova pro seniory. Snažím se respektovat osobnost každého klienta a také jeho zvyklosti a potřeby.

stropnická

Helena Stropnická

Pečovatelka

2,5 roku u Archy

Každý den jsem na cestách. Od domu k domu, od srdce k srdci. Provází mě obdiv, úcta a pokora k těm, kteří nepovažují stáří za překážku, ale za moudrou a nevyhnutelnou součást života každého z nás. Každý den se od nich učím a oni všichni jsou součástí mé Cesty.

šopejstalová

Iva Šopejstalová

Sociální pracovnice

5 let u Archy

Do Archy jsem nastoupila, jako absolventka, která se v tom musela naučit plavat. Těší mne, že stále mohu plout na této lodi. Těší mne, když někomu poradím a pomůžu ve svízelné situaci. A to vše s pocitem, že má práce má opravdu smysl!

matejkova

Ivana Matějková

Pečovatelka

V Arše 3,5 roku

Jsem ráda, že  můžu pomáhat seniorům doma. Vždy mě potěší jejich srdečné přijetí. S mnohými jsme kamarádi.

IMG_20210514_164135_2 (1)

Jana Pražáková

Sociální pracovnice

V Arše 3 roky

ARCHA pro mne už navždy bude společenstvím báječných žen, které pod taktovkou úžasné velitelky Moniky, proplouvají životem a rozdávají pomoc, oporu, pohlazení i úsměv. Z celého srdce děkuji za příležitost (které se mi dostalo) pracovat v tomto kolektivu. Získala jsem nejen kolegyně, ale především navázala skvělá přátelství.  Arše přeji mnoho úspěchů a spokojených klientů.

voborilova

Jaroslava Kolářová Vobořilová

Pečovatelka

2 roky u ARCHY

Práce pečovatelky mě naplňuje pocitem potřebnosti a pomoci starším a nemocným lidem.

štěpkova

Michaela Štěpková

Pečovatelka

3 roky s Archou

Do Archy jsem nastoupila úplnou náhodou a jsem za tu náhodu moc ráda. Práce pečovatelky má pro mě velký smysl. Kdo by nechtěl zůstat doma s rodinou. Můžu a chci pomáhat. A kdo ví? Třeba jednou, až budu ve věku našich klientů, přijde někdo, kdo pomůže mně zůstat doma. Někdo, koho tahle práce bude bavit jako mě.

polakova

Miroslava Poláková

Sociální pracovnice

u Archy 4 měsíce

Co pro mne znamená má práce? … poznání lidského života, který si zaslouží podporu, úctu, cit, obavu, jedinečnost a respekt. Respekt každého jedince. To dává smysl právě tomu, co jako tým děláme, v okamžiku kdy Vám vaše síly dojdou a naopak dostáváme sílu od Vás, jedinečných lidí a rodin v okamžiku kdy nám naše síly dojdou.

DSC01219

Monika Strapková

Ředitelka a zakladatelka

8 let s Archou

Většina z nás chce prožívat své dny doma. Těší mne, že k tomu s naší pečovatelskou službou pomáháme plout. Na palubě Archy jsou ostřílené námořnice, které se jen tak něčeho nezaleknou. Jsem ráda, že mohu být kapitánkou tak báječné posádky. Naše poslání mi dává smysl a jsem ráda, že jsem jeho součástí.

ferdova

Renáta Ferdová

Pečovatelka

V Arše 4 roky

„Jsem ráda, že dělám práci, která mi dává smysl.“

Umlaufova

Tereza Umlaufová

Koordinátorka projektů

4 roky s Archou

Jsem jedna z námořnic co má možnost táhnout za jeden provaz a tak pomáhat seniorům a osobám se zdravotním postižením zůstávat v domácím prostředí co nejdéle to jde. Jsem taky jako „Sherlock Holmes“ při pátrání po finančních prostředcích pro naši organizaci. To vede k „dostatku“ paliva pro společnou plavbu.

klinkova

Veronika Klínková

Pečovatelka

V Arše 6 let

„V mé práci, mně pozitivně nabíjí, když vím, že díky naší podpoře, může i zdravotně omezený človíček zůstat tam, kde to má rád.“

berankova

Pavlína Beránková

Mladá posila pro případ nouze.

drobilova

Marie Drobilová

Zkušená posila pro případ nouze.