Náš tým

klimova

Alice Klímová

Pečovatelka

Pracuji se skvělým kapitánem a jeho spolehlivým týmem plavčíků. Společně pomáháme lidem, kteří si už jen ztěžka dovedou pomoci sami. Naše práce je poslání. Každý úsměv a vstřícné gesto je nám odměnou.

turkova

Denisa Turková

Pečovatelka

Do Archy jsem nastoupila jako pečovatelka, která se stará o tělo i duši klienta. Snažím se v rámci svých možností, abych pomohla klientům se vším, co potřebují a aby mohli zůstat ve svém známém prostředí a nemuseli do domova pro seniory. Snažím se respektovat osobnost každého klienta a také jeho zvyklosti a potřeby.

stropnická

Helena Stropnická

Pečovatelka

Každý den jsem na cestách. Od domu k domu, od srdce k srdci. Provází mě obdiv, úcta a pokora k těm, kteří nepovažují stáří za překážku, ale za moudrou a nevyhnutelnou součást života každého z nás. Každý den se od nich učím a oni všichni jsou součástí mé Cesty.

Pavla Švarcová

Pečovatelka

matejkova

Ivana Matějková

Pečovatelka

Jsem ráda, že  můžu pomáhat seniorům doma. Vždy mě potěší jejich srdečné přijetí. S mnohými jsme kamarádi.

IMG_20230629_110451

Eliška Volfová

Sociální pracovnice

voborilova

Jaroslava Kolářová Vobořilová

Pečovatelka

Práce pečovatelky mě naplňuje pocitem potřebnosti a pomoci starším a nemocným lidem.

štěpkova

Michaela Štěpková

Pečovatelka

Do Archy jsem nastoupila úplnou náhodou a jsem za tu náhodu moc ráda. Práce pečovatelky má pro mě velký smysl. Kdo by nechtěl zůstat doma s rodinou. Můžu a chci pomáhat. A kdo ví? Třeba jednou, až budu ve věku našich klientů, přijde někdo, kdo pomůže mně zůstat doma. Někdo, koho tahle práce bude bavit jako mě.

polakova

Miroslava Poláková

Sociální pracovnice a trenérka paměti

Co pro mne znamená má práce? … poznání lidského života, který si zaslouží podporu, úctu, cit, obavu, jedinečnost a respekt. Respekt každého jedince. To dává smysl právě tomu, co jako tým děláme, v okamžiku kdy Vám vaše síly dojdou a naopak dostáváme sílu od Vás, jedinečných lidí a rodin v okamžiku kdy nám naše síly dojdou.

IMG_20230629_122442

Pavlína Bláhová

Pečovatelka

ferdova

Renáta Ferdová

Pečovatelka

„Jsem ráda, že dělám práci, která mi dává smysl.“

Umlaufova

Tereza Umlaufová

Koordinátorka projektů

Jsem jedna z námořnic co má možnost táhnout za jeden provaz a tak pomáhat seniorům a osobám se zdravotním postižením zůstávat v domácím prostředí co nejdéle to jde. Jsem taky jako „Sherlock Holmes“ při pátrání po finančních prostředcích pro naši organizaci. To vede k „dostatku“ paliva pro společnou plavbu.

Magda

Magdalena Jindrová

Pečovatelka

berankova

Bc. Pavlína Beránková

Sociální pracovnice

Bobina

Bohumila Foltová

Pečovatelka