Projekty

Provoňte palubu Archy

Rádi bychom provoněli domácnosti seniorům, kterým pomáháme s chodem domácnosti.  Výzva je na nákup čistících prostředků (dezinfekční prací prostředky, čističe a dezinfekce do aut, čisticí prostředky k úklidu domácností a pracovního zázemí). Zapojte se s námi. Děkujeme.
12.5%
1 000 Kč donated of 8 000 Kč goal

Pošli pečovatelky dobít baterky.

Naše práce je nezastupitelná - pečujeme o lidi, kteří už nejsou plně soběstační. Proto i v karanténě plně fungujeme. Pečovatelky se střídají ve směnách, pak spěchají domů (většina za školou povinnými dětmi). Již dnes pociťujeme vyčerpání. Teď s tím nemůžeme nic dělat, ale až nouzový stav pomine, rádi bychom pečovatelky poslali na relax. Pošlete je tam s námi. Vybíráme na wellness prodloužený víkend pro každou z nich.
1.4%
1 000 Kč donated of 72 000 Kč goal

Terénní zdravotní sestra

Terénní zdravotní sestra pravidelně dochází na preventivní návštěvy k seniorům a osobám se zdravotním postižením v domech s pečovatelskou službou Borovany a Jílovice. Zdravotní sestra měří krevní tlak, krevní cukr a informuje o zdravém životním stylu. Aktivita je hojně navštěvována. Finanční dar použijeme na zdravotnický materiál jako jsou pásky do glukometru, dezinfekce, náplasti atd.
20%
1 000 Kč donated of 5 000 Kč goal