Projekty

Nový pomocník týmu

Znáte známé pořekadlo: "Čistota půl zdraví"? My ano, proto dbáme na čistotu naší kanceláře, ale i čistotu našich vozů. Rádi bychom, zjednodušili mycí proces a pořídili myčku na podlahy a aku vysavač. Pomozte nám pokrýt náklady. Děkujeme
38.8%
3 100 Kč vybráno z 8 000 Kč celkové částky

Pošli pečovatelky dobít baterky.

Naše práce je nezastupitelná - pečujeme o lidi, kteří už nejsou plně soběstační. Proto i v karanténě plně fungujeme. Pečovatelky se střídají ve směnách, pak spěchají domů (většina za školou povinnými dětmi). Již dnes pociťujeme vyčerpání. Teď s tím nemůžeme nic dělat, ale až nouzový stav pomine, rádi bychom pečovatelky poslali na relax k rehabilitování svých vlastních sil. Pošlete je tam s námi. Vybíráme na wellnes prodloužený víkend pro každou z nich.
72.9%
52 500 Kč vybráno z 72 000 Kč celkové částky

Terénní zdravotní sestra

Terénní zdravotní sestra pravidelně dochází na preventivní návštěvy k seniorům a osobám se zdravotním postižením v domech s pečovatelskou službou Borovany a Jílovice. Zdravotní sestra měří krevní tlak, krevní cukr a informuje o zdravém životním stylu. Aktivita je hojně navštěvována. Finanční dar použijeme na zdravotnický materiál jako jsou pásky do glukometru, dezinfekce, náplasti atd.
20%
1 000 Kč vybráno z 5 000 Kč celkové částky